Okna Jasło

Zastanawiałeś się kiedyś, co może łączyć okna i statki kosmiczne? Na pierwszy rzut oka nic, jednak po dokładniejszej analizie okazuje się, że wręcz przeciwnie – bardzo wiele. Ich wspólnym mianownikiem okazuje się aerożel, czyli chemicznie produkowana substancja będąca rodzajem sztywnej piany, wykorzystywana często jako materiał izolacyjny. Niezwykła lekkość tego produktu sprawia, że jest on idealny do produkcji statków kosmicznych oraz izolowania skafandrów kosmonautów. Ten sam materiał jest też bardzo często wykorzystywany w produkcji okien jako warstwa izolująca. Dzięki niej ich przepuszczalność termiczna jest ograniczona do minimum. 
Ta zaskakująca ciekawostka prowadzi nas do bardzo ważnej kwestii związanej z oknami, jaką jest ich szczelność i przepuszczalność ciepła. Okna Jasło mają bowiem za zadanie chronić nasze mieszkania przed chłodem panującym na zewnątrz, a ponadto skutecznie ograniczać "ucieczkę" ciepła z naszych domów. W innym przypadku byłyby bezużyteczne i narażałyby nas na wielkie koszty związane z ogrzewaniem mieszkań i domów, zwłaszcza zimą, gdy temperatura niejednokrotnie spada daleko poniżej zera. 
Okna PCV dostępne w Jaśle są więc najlepszym rozwiązaniem, ponieważ są wyjątkowo szczelne i zadanie to spełniają wyjątkowo skutecznie. Jeśli chcesz, by wnętrze Twojego domu w Jaśle pozostało ciepłe i nie chcesz przepłacać za ogrzewanie domu, który nadmiernie traci ciepło przez stare, nieszczelne okna, wymień je na okna plastikowe  i sam przekonaj się, jak wielką odczujesz różnicę.